Drodzy Rodzice!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 kwietnia 2019

Informujemy, że jeśli nie dojdzie do porozumienia oświatowych związków zawodowych ze stroną rządową, pracownicy Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie rozpoczną akcję strajkową polegającą na powstrzymaniu się od świadczenia pracy w poniedziałek 8 kwietnia od godz. 8:00 do odwołania. Prosimy obserwować informacje w mediach – jeśli ukaże się informacja, że strajk się odbędzie, to nasza placówka, również będzie w nim uczestniczyć.

Decyzje mogą się zmienić nawet w niedzielę. Będziemy więc Państwa informować za pośrednictwem szkolnej strony internetowej i dziennika LIBRUS –  zarówno o ewentualnym odwołaniu czy też rozpoczęciu akcji strajkowej, jak również o jej zakończeniu.

W imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie pragnę Państwa uspokoić, że (w sytuacji, gdy dojdzie do strajku pracowników) zajęcia opiekuńcze dla dzieci oddziałów przedszkolnych i klas I-VIII i gimnazjum, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki na czas strajku, odbędą się w budynku Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie.

Wyżywienie prosimy przygotować we własnym zakresie.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie, 05.04.2019 r.