Jesteś tutaj: Start / O nas

O nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Klasa VI

Przejdź do - Klasa VI

Adrjan Aniela, Beben Jakub, Cichorz Marek, Czepiel Wiktoria, Jankowski Oskar, Kamiński Karol, Karpińska Malwina, Krygier Dawid, Kussauer Amelia, Leśkiewicz Dawid, Lietzau Mateusz, Malinowska Julia, Misztal Nikola, Nazimek Remigiusz, Plichta Natalia, Rutkowski Jakub, Sarnowski Mateusz, Sasnal Mateusz, Szajerski Łukasz, Szostak Michał, Tłuścik Dominik, Tofil Urszula, Zabadała Michał, Ziewiec Marcelina.

Wychowawczynią jest Wichrowska Alicja

23 grudnia 2015

Klasa V

Przejdź do - Klasa V

Barchan Piotr, Bartkowska Zuzanna, Chęcińska Marta, Chęciński Marek, Gawroński Łukasz, Grzesiuk Wiktor, Holc Dawid, Hynek Weronika, Kaczmarek Jakub, Korzeniewska Katarzyna, Kowalska Nadia, Kowalski Damian, Kozieł Krystian, Kozieł Martyna, Łukaszewicz Zuzanna, Mariankowska Patrycja, Mazuch Jakub, Michalczyk Patrycja, Moske Jacek, Rafalski Radosław, Ramczyk Krystian, Samuszewski Mikołaj, Wardowski Kamil, Wawrzyniecki Wiktor, Wuttkowski Alan.

Wychowawcami byli: Kania Agata, Gdula Magdalena, Ptach Sebastian

23 grudnia 2015

Klasa IV b

Przejdź do - Klasa IV b

Bielicki Kacper, Czaiński Mikołaj, Czepiel Daria, Fyda Błażej, Gdula Natalia, Holc Rafał, Kopania Wiktoria, Kopeć Łukasz, Kotarski Olaf, Linda Krystian, Maciejczyk Magdalena, Mazur Maria, Miotke Patrycja, Radzimirska Dominika, Samuszewski Jakub, Sasnal Agata, Wojdyr Mateusz, Zabłocki Stanisław, Zbuchalska Klaudia.

Wychowawcą jest Twardowska Mariola

23 marca 2016

Klasa IV a

Przejdź do - Klasa IV a

Bawirsz Marcin, Cichorz Małgorzata, Cysza Miłosz, Drawska Kinga, Dutkowska Amelia, Dziedzic Marcel, Górska Zofia, Grzebińska Aleksandra, Komorowska Maja, Kończyński Mateusz, Kopeć Maciej, Koszykowski Sebastian, Kowalczyk Karol, Kujawiak Filip, Kussauer Karolina, Miłuch Igor, Miśkiewicz Ewa, Narloch Kinga, Pakuszewska Beata, Patrzałek Nikodem, Tatarek Daniela, Wiśniowska Liwia.

Wychowawcą jest Morajka Dorota

23 marca 2016

Klasa III

Przejdź do - Klasa III

Cyranowska Amelia, Czeczotko Michał, Czepiel Nikola, Fyda Patrycja, Gumińska Wiktoria, Holender Adam, Jankowski Oliwer, Mariankowska Anna, Mazurowski Kacper, Miśkiewicz Barbara, Plichta Emilia, Sasnal Marcin, Szulc Błażej, Wierus Paweł, Wuttkowska Julia.

 

Wychowawcą jest Sudenis Dorota

25 grudnia 2015